PRIMERA DIVISIÓ II

Competicions > Lliga de futbol a Sabadell


Calendari


Jornada 01

Data Equip Local RESULTATS Equip Visitant CAMP
UN SENTIMIENTO YAYO VALLECANO C1
14/02/2022 21:30 F.C. MUSSOLAI 3 - 5 LLADO'S TEAM C1
14/02/2022 22:30 PASANGOL 3 - 4 PILOTAIRES C1
15/02/2022 22:30 BLACK DEVILS 6 - 6 BOTES C1
16/02/2022 21:30 MANCHESTER PITI 5 - 7 OXIDO TEAM C1
16/02/2022 22:30 SPORTING DE FIESTÓN 6 - 3 TOIS BALOMPIÉ C1
17/02/2022 22:30 PALLARRAKS 5 - 6 PARÍS SANTJORMEN C2
12/04/2022 21:30 CANTEAMPLORA BLACK D.E.TRANQUIS C2


Jornada 02

Data Equip Local RESULTATS Equip Visitant CAMP
21/02/2022 21:30 TOIS BALOMPIÉ 3 - 8 PASANGOL C2
21/02/2022 22:30 LLADO'S TEAM 4 - 4 CANTEAMPLORA BLACK C2
22/02/2022 21:30 BOTES 2 - 6 UN SENTIMIENTO C2
22/02/2022 22:30 YAYO VALLECANO 3 - 1 SPORTING DE FIESTÓN C1
23/02/2022 22:30 PARÍS SANTJORMEN 2 - 4 MANCHESTER PITI C1
24/02/2022 21:30 D.E.TRANQUIS 2 - 6 BLACK DEVILS C1
11/04/2022 21:30 OXIDO TEAM 4 - 1 F.C. MUSSOLAI C2
12/04/2022 22:30 PILOTAIRES 4 - 2 PALLARRAKS C1


Jornada 03

Data Equip Local RESULTATS Equip Visitant CAMP
PASANGOL YAYO VALLECANO C1
28/02/2022 21:30 BOTES 5 - 4 D.E.TRANQUIS C1
28/02/2022 22:30 PALLARRAKS 5 - 5 TOIS BALOMPIÉ C1
01/03/2022 21:30 MANCHESTER PITI 3 - 6 PILOTAIRES C2
01/03/2022 22:30 UN SENTIMIENTO 9 - 1 SPORTING DE FIESTÓN C2
02/03/2022 21:30 BLACK DEVILS 2 - 4 LLADO'S TEAM C1
03/03/2022 21:30 F.C. MUSSOLAI 5 - 3 PARÍS SANTJORMEN C2
03/03/2022 21:30 CANTEAMPLORA BLACK 4 - 2 OXIDO TEAM C1


Jornada 04

Data Equip Local RESULTATS Equip Visitant CAMP
PILOTAIRES F.C. MUSSOLAI C2
07/03/2022 21:30 LLADO'S TEAM 5 - 3 BOTES C1
07/03/2022 21:30 TOIS BALOMPIÉ 2 - 4 MANCHESTER PITI C2
08/03/2022 21:30 SPORTING DE FIESTÓN 2 - 1 PASANGOL C1
08/03/2022 21:30 D.E.TRANQUIS 2 - 4 UN SENTIMIENTO C2
08/03/2022 22:30 YAYO VALLECANO 7 - 4 PALLARRAKS C1
13/04/2022 22:30 OXIDO TEAM 4 - 5 BLACK DEVILS C2
19/04/2022 21:30 PARÍS SANTJORMEN 7 - 6 CANTEAMPLORA BLACK C2


Jornada 05

Data Equip Local RESULTATS Equip Visitant CAMP
14/03/2022 21:30 F.C. MUSSOLAI 5 - 6 TOIS BALOMPIÉ C1
14/03/2022 22:30 PALLARRAKS 3 - 8 SPORTING DE FIESTÓN C2
15/03/2022 21:30 CANTEAMPLORA BLACK 3 - 6 PILOTAIRES C2
16/03/2022 22:30 D.E.TRANQUIS 1 - 8 LLADO'S TEAM C2
17/03/2022 22:30 BLACK DEVILS 3 - 2 PARÍS SANTJORMEN C2
17/03/2022 22:30 MANCHESTER PITI 3 - 3 YAYO VALLECANO C1
19/04/2022 21:30 UN SENTIMIENTO 6 - 8 PASANGOL C1
20/04/2022 21:30 BOTES 3 - 6 OXIDO TEAM C1


Jornada 06

Data Equip Local RESULTATS Equip Visitant CAMP
PILOTAIRES BLACK DEVILS C2
21/03/2022 21:30 SPORTING DE FIESTÓN 2 - 6 MANCHESTER PITI C1
21/03/2022 21:30 YAYO VALLECANO 2 - 9 F.C. MUSSOLAI C2
22/03/2022 21:30 OXIDO TEAM 4 - 4 D.E.TRANQUIS C1
22/03/2022 22:30 PASANGOL 3 - 4 PALLARRAKS C2
23/03/2022 21:30 LLADO'S TEAM 5 - 2 UN SENTIMIENTO C1
23/03/2022 22:30 TOIS BALOMPIÉ 6 - 2 CANTEAMPLORA BLACK C1
24/03/2022 22:30 PARÍS SANTJORMEN 3 - 10 BOTES C2


Jornada 07

Data Equip Local RESULTATS Equip Visitant CAMP
28/03/2022 21:30 F.C. MUSSOLAI 7 - 8 SPORTING DE FIESTÓN C1
28/03/2022 22:30 LLADO'S TEAM 5 - 2 OXIDO TEAM C2
29/03/2022 21:30 MANCHESTER PITI 1 - 2 PASANGOL C1
29/03/2022 22:30 UN SENTIMIENTO 10 - 3 PALLARRAKS C2
30/03/2022 22:30 CANTEAMPLORA BLACK 8 - 8 YAYO VALLECANO C2
31/03/2022 21:30 BOTES 4 - 9 PILOTAIRES C1
31/03/2022 22:30 D.E.TRANQUIS 5 - 4 PARÍS SANTJORMEN C1
19/04/2022 22:30 BLACK DEVILS 7 - 8 TOIS BALOMPIÉ C1


Jornada 08

Data Equip Local RESULTATS Equip Visitant CAMP
TOIS BALOMPIÉ BOTES C1
04/04/2022 21:30 PARÍS SANTJORMEN 0 - 6 LLADO'S TEAM C1
04/04/2022 22:30 PALLARRAKS 3 - 5 MANCHESTER PITI C1
05/04/2022 21:30 OXIDO TEAM 1 - 2 UN SENTIMIENTO C1
05/04/2022 22:30 YAYO VALLECANO 5 - 5 BLACK DEVILS C1
06/04/2022 21:30 SPORTING DE FIESTÓN 3 - 2 CANTEAMPLORA BLACK C1
06/04/2022 22:30 PILOTAIRES 6 - 5 D.E.TRANQUIS C1
07/04/2022 22:30 PASANGOL 6 - 4 F.C. MUSSOLAI C1


Jornada 09

Data Equip Local RESULTATS Equip Visitant CAMP
25/04/2022 21:30 OXIDO TEAM 2 - 3 PARÍS SANTJORMEN C1
25/04/2022 22:30 BLACK DEVILS 7 - 4 SPORTING DE FIESTÓN C2
26/04/2022 21:30 BOTES 8 - 7 YAYO VALLECANO C2
26/04/2022 22:30 UN SENTIMIENTO 1 - 3 MANCHESTER PITI C1
26/04/2022 22:30 CANTEAMPLORA BLACK 5 - 5 PASANGOL C2
27/04/2022 22:30 LLADO'S TEAM 14 - 2 PILOTAIRES C2
28/04/2022 22:30 D.E.TRANQUIS 8 - 4 TOIS BALOMPIÉ C1
28/04/2022 22:30 F.C. MUSSOLAI 6 - 4 PALLARRAKS C2


Jornada 10

Data Equip Local RESULTATS Equip Visitant CAMP
02/05/2022 21:30 TOIS BALOMPIÉ 1 - 4 LLADO'S TEAM C1
02/05/2022 21:30 SPORTING DE FIESTÓN 0 - 3 BOTES C2
02/05/2022 22:30 PALLARRAKS 4 - 5 CANTEAMPLORA BLACK C2
03/05/2022 21:30 PASANGOL 6 - 6 BLACK DEVILS C2
03/05/2022 22:30 YAYO VALLECANO 3 - 2 D.E.TRANQUIS C2
03/05/2022 22:30 PARÍS SANTJORMEN 6 - 5 UN SENTIMIENTO C1
04/05/2022 21:30 MANCHESTER PITI 1 - 5 F.C. MUSSOLAI C2
04/05/2022 22:30 PILOTAIRES OXIDO TEAM C2


Jornada 11

Data Equip Local RESULTATS Equip Visitant CAMP
D.E.TRANQUIS SPORTING DE FIESTÓN C2
09/05/2022 22:30 BLACK DEVILS 5 - 3 PALLARRAKS C1
10/05/2022 21:30 OXIDO TEAM 4 - 2 TOIS BALOMPIÉ C1
10/05/2022 21:30 CANTEAMPLORA BLACK 5 - 4 MANCHESTER PITI C2
11/05/2022 21:30 PARÍS SANTJORMEN 7 - 5 PILOTAIRES C1
11/05/2022 22:30 LLADO'S TEAM 6 - 3 YAYO VALLECANO C1
12/05/2022 22:30 BOTES 1 - 6 PASANGOL C2
12/05/2022 22:30 UN SENTIMIENTO 3 - 6 F.C. MUSSOLAI C1


Jornada 12

Data Equip Local RESULTATS Equip Visitant CAMP
16/05/2022 21:30 SPORTING DE FIESTÓN LLADO'S TEAM C1
17/05/2022 21:30 YAYO VALLECANO OXIDO TEAM C1
17/05/2022 21:30 PILOTAIRES UN SENTIMIENTO C2
17/05/2022 22:30 TOIS BALOMPIÉ PARÍS SANTJORMEN C2
17/05/2022 22:30 PALLARRAKS BOTES C1
19/05/2022 21:30 PASANGOL D.E.TRANQUIS C1
19/05/2022 21:30 F.C. MUSSOLAI CANTEAMPLORA BLACK C2
19/05/2022 22:30 MANCHESTER PITI BLACK DEVILS C2


Jornada 13

Data Equip Local RESULTATS Equip Visitant CAMP
23/05/2022 21:30 PILOTAIRES TOIS BALOMPIÉ C1
23/05/2022 21:30 BLACK DEVILS F.C. MUSSOLAI C2
23/05/2022 22:30 D.E.TRANQUIS PALLARRAKS C1
24/05/2022 21:30 PARÍS SANTJORMEN YAYO VALLECANO C2
24/05/2022 22:30 OXIDO TEAM SPORTING DE FIESTÓN C2
24/05/2022 22:30 UN SENTIMIENTO CANTEAMPLORA BLACK C1
25/05/2022 22:30 LLADO'S TEAM PASANGOL C1
26/05/2022 21:30 BOTES MANCHESTER PITI C2


Jornada 14

Data Equip Local RESULTATS Equip Visitant CAMP
CANTEAMPLORA BLACK BLACK DEVILS
F.C. MUSSOLAI BOTES
MANCHESTER PITI D.E.TRANQUIS
PALLARRAKS LLADO'S TEAM
PASANGOL OXIDO TEAM
SPORTING DE FIESTÓN PARÍS SANTJORMEN
YAYO VALLECANO PILOTAIRES
UN SENTIMIENTO TOIS BALOMPIÉ


Jornada 15

Data Equip Local RESULTATS Equip Visitant CAMP
BOTES CANTEAMPLORA BLACK
D.E.TRANQUIS F.C. MUSSOLAI
LLADO'S TEAM MANCHESTER PITI
OXIDO TEAM PALLARRAKS
PARÍS SANTJORMEN PASANGOL
PILOTAIRES SPORTING DE FIESTÓN
TOIS BALOMPIÉ YAYO VALLECANO
BLACK DEVILS UN SENTIMIENTO



PRIMERA DIVISIÓ II


Classificació

Calendari


Crta. Bellaterra km 5,10 · 08205 Sabadell- Barcelona
Telf.: 93 721 51 54 · Mòbil: 639 527 560
Nota Legal · Mapa web · Política de cookies . Web Anunzia