SEGONA DIVISIÓ LLIGA DEL CERCLE II

Competicions > Lliga de futbol a Sabadell


Calendari


Jornada 01

Data Equip Local RESULTATS Equip Visitant CAMP
Black Panters 3 - 0 Coloquio Squad F.C C1
Pilotaires DESCANSA 1
18/03/2019 22:30 Marea Burgunty 2 - 7 MLDKTS C2
21/03/2019 21:30 F.C BAYERN DE LOS CAÍDOS 10 - 8 Jager Team C1
21/03/2019 22:30 D.E.Tranquis 6 - 4 Estruch C2
29/04/2019 22:30 Randy's FC 5 - 4 Te connectivity C2


Jornada 02

Data Equip Local RESULTATS Equip Visitant CAMP
DESCANSA 1 Randy's FC
25/03/2019 21:30 Coloquio Squad F.C 4 - 9 Pilotaires C2
25/03/2019 22:30 MLDKTS 4 - 4 F.C BAYERN DE LOS CAÍDOS C2
26/03/2019 22:30 Estruch 2 - 3 Black Panters C1
28/03/2019 21:30 Te connectivity 1 - 5 Marea Burgunty C1
02/05/2019 21:30 Jager Team 3 - 6 D.E.Tranquis C1


Jornada 03

Data Equip Local RESULTATS Equip Visitant CAMP
Marea Burgunty DESCANSA 1
01/04/2019 22:30 D.E.Tranquis 7 - 2 MLDKTS C1
02/04/2019 22:30 Black Panters 4 - 6 Jager Team C1
04/04/2019 21:30 F.C BAYERN DE LOS CAÍDOS 9 - 0 Te connectivity C1
04/04/2019 21:30 Coloquio Squad F.C 0 - 3 Estruch C2
04/04/2019 22:30 Pilotaires 0 - 3 Randy's FC C1


Jornada 04

Data Equip Local RESULTATS Equip Visitant CAMP
DESCANSA 1 F.C BAYERN DE LOS CAÍDOS
08/04/2019 22:30 MLDKTS 5 - 4 Black Panters C2
11/04/2019 22:30 Randy's FC 1 - 4 Marea Burgunty C1
11/04/2019 22:30 Jager Team 3 - 0 Coloquio Squad F.C C2
02/05/2019 21:30 Estruch 5 - 7 Pilotaires C2
27/06/2019 21:30 Te connectivity 0 - 3 D.E.Tranquis C1


Jornada 05

Data Equip Local RESULTATS Equip Visitant CAMP
D.E.Tranquis DESCANSA 1
15/04/2019 21:30 F.C BAYERN DE LOS CAÍDOS 5 - 5 Randy's FC C2
15/04/2019 22:30 Coloquio Squad F.C 3 - 6 MLDKTS C1
14/05/2019 21:30 Estruch 4 - 7 Jager Team C1
08/07/2019 21:30 Pilotaires Marea Burgunty C1
08/07/2019 22:30 Black Panters 3 - 0 Te connectivity C1


Jornada 06

Data Equip Local RESULTATS Equip Visitant CAMP
DESCANSA 1 Black Panters
23/04/2019 21:30 Randy's FC 2 - 10 D.E.Tranquis C2
24/04/2019 21:30 Te connectivity 3 - 0 Coloquio Squad F.C C2
24/04/2019 22:30 MLDKTS 4 - 3 Estruch C2
24/04/2019 22:30 Marea Burgunty 4 - 8 F.C BAYERN DE LOS CAÍDOS C1
25/04/2019 21:30 Jager Team 3 - 3 Pilotaires C1


Jornada 07

Data Equip Local RESULTATS Equip Visitant CAMP
Coloquio Squad F.C DESCANSA 1
06/05/2019 22:30 Jager Team 3 - 4 MLDKTS C1
06/05/2019 22:30 Black Panters 4 - 7 Randy's FC C2
09/05/2019 21:30 Pilotaires 3 - 4 F.C BAYERN DE LOS CAÍDOS C1
09/05/2019 22:30 D.E.Tranquis 9 - 2 Marea Burgunty C2
20/06/2019 22:30 Estruch 5 - 3 Te connectivity C1


Jornada 08

Data Equip Local RESULTATS Equip Visitant CAMP
Randy's FC 3 - 0 Coloquio Squad F.C
DESCANSA 1 Estruch
13/05/2019 22:30 Marea Burgunty 2 - 2 Black Panters C2
16/05/2019 21:30 Te connectivity 5 - 4 Jager Team C1
16/05/2019 21:30 F.C BAYERN DE LOS CAÍDOS 0 - 5 D.E.Tranquis C2
25/06/2019 22:30 MLDKTS 2 - 2 Pilotaires C2


Jornada 09

Data Equip Local RESULTATS Equip Visitant CAMP
Jager Team DESCANSA 1
Coloquio Squad F.C 3 - 0 Marea Burgunty
20/05/2019 21:30 Estruch 1 - 2 Randy's FC C1
20/05/2019 22:30 Black Panters 4 - 5 F.C BAYERN DE LOS CAÍDOS C2
20/05/2019 22:30 MLDKTS 7 - 6 Te connectivity C1
23/05/2019 21:30 Pilotaires 5 - 1 D.E.Tranquis C2


Jornada 10

Data Equip Local RESULTATS Equip Visitant CAMP
DESCANSA 1 MLDKTS
F.C BAYERN DE LOS CAÍDOS 3 - 0 Coloquio Squad F.C
27/05/2019 22:30 Randy's FC 7 - 5 Jager Team C1
28/05/2019 21:30 Marea Burgunty 6 - 8 Estruch C1
30/05/2019 21:30 Pilotaires 5 - 10 Te connectivity C1
10/06/2019 22:30 D.E.Tranquis 9 - 0 Black Panters C1


Jornada 11

Data Equip Local RESULTATS Equip Visitant CAMP
Te connectivity DESCANSA 1
Coloquio Squad F.C 0 - 3 D.E.Tranquis
03/06/2019 22:30 MLDKTS 7 - 0 Randy's FC C1
03/06/2019 22:30 Black Panters 5 - 3 Pilotaires C2
06/06/2019 21:30 Estruch 2 - 2 F.C BAYERN DE LOS CAÍDOS C2
13/06/2019 22:30 Jager Team 7 - 7 Marea Burgunty C2



SEGONA DIVISIÓ LLIGA DEL CERCLE II


Classificació

Calendari


Crta. Bellaterra km 5,10 · 08205 Sabadell- Barcelona
Telf.: 93 721 51 54 · Mòbil: 639 527 560
Nota Legal · Mapa web · Política de cookies . Web Anunzia