PRIMERA DIVISIÓ II

Competicions > Lliga de futbol a Sabadell


Calendari


Jornada 01

Data Equip Local RESULTATS Equip Visitant CAMP
14/02/2022 21:30 F.C. MUSSOLAI 3 - 5 LLADO'S TEAM C1
14/02/2022 22:30 PASANGOL 3 - 4 PILOTAIRES C1
15/02/2022 22:30 BLACK DEVILS 6 - 6 BOTES C1
16/02/2022 21:30 MANCHESTER PITI 5 - 7 OXIDO TEAM C1
16/02/2022 22:30 SPORTING DE FIESTÓN 6 - 3 TOIS BALOMPIÉ C1
17/02/2022 22:30 PALLARRAKS 5 - 6 PARÍS SANTJORMEN C2
13/06/2022 22:30 CANTEAMPLORA BLACK 4 - 3 D.E.TRANQUIS C1
14/06/2022 21:30 UN SENTIMIENTO 4 - 8 YAYO VALLECANO C2


Jornada 02

Data Equip Local RESULTATS Equip Visitant CAMP
21/02/2022 21:30 TOIS BALOMPIÉ 3 - 8 PASANGOL C2
21/02/2022 22:30 LLADO'S TEAM 4 - 4 CANTEAMPLORA BLACK C2
22/02/2022 21:30 BOTES 2 - 6 UN SENTIMIENTO C2
22/02/2022 22:30 YAYO VALLECANO 3 - 1 SPORTING DE FIESTÓN C1
23/02/2022 22:30 PARÍS SANTJORMEN 2 - 4 MANCHESTER PITI C1
24/02/2022 21:30 D.E.TRANQUIS 2 - 6 BLACK DEVILS C1
11/04/2022 21:30 OXIDO TEAM 4 - 1 F.C. MUSSOLAI C2
12/04/2022 22:30 PILOTAIRES 4 - 2 PALLARRAKS C1


Jornada 03

Data Equip Local RESULTATS Equip Visitant CAMP
28/02/2022 21:30 BOTES 5 - 4 D.E.TRANQUIS C1
28/02/2022 22:30 PALLARRAKS 5 - 5 TOIS BALOMPIÉ C1
01/03/2022 21:30 MANCHESTER PITI 3 - 6 PILOTAIRES C2
01/03/2022 22:30 UN SENTIMIENTO 9 - 1 SPORTING DE FIESTÓN C2
02/03/2022 21:30 BLACK DEVILS 2 - 4 LLADO'S TEAM C1
03/03/2022 21:30 CANTEAMPLORA BLACK 4 - 2 OXIDO TEAM C1
03/03/2022 21:30 F.C. MUSSOLAI 5 - 3 PARÍS SANTJORMEN C2
21/06/2022 21:30 PASANGOL 6 - 6 YAYO VALLECANO C1


Jornada 04

Data Equip Local RESULTATS Equip Visitant CAMP
PILOTAIRES 0 - 3 F.C. MUSSOLAI C2
07/03/2022 21:30 LLADO'S TEAM 5 - 3 BOTES C1
07/03/2022 21:30 TOIS BALOMPIÉ 2 - 4 MANCHESTER PITI C2
08/03/2022 21:30 SPORTING DE FIESTÓN 2 - 1 PASANGOL C1
08/03/2022 21:30 D.E.TRANQUIS 2 - 4 UN SENTIMIENTO C2
08/03/2022 22:30 YAYO VALLECANO 7 - 4 PALLARRAKS C1
13/04/2022 22:30 OXIDO TEAM 4 - 5 BLACK DEVILS C2
19/04/2022 21:30 PARÍS SANTJORMEN 7 - 6 CANTEAMPLORA BLACK C2


Jornada 05

Data Equip Local RESULTATS Equip Visitant CAMP
14/03/2022 21:30 F.C. MUSSOLAI 5 - 6 TOIS BALOMPIÉ C1
14/03/2022 22:30 PALLARRAKS 3 - 8 SPORTING DE FIESTÓN C2
15/03/2022 21:30 CANTEAMPLORA BLACK 3 - 6 PILOTAIRES C2
16/03/2022 22:30 D.E.TRANQUIS 1 - 8 LLADO'S TEAM C2
17/03/2022 22:30 BLACK DEVILS 3 - 2 PARÍS SANTJORMEN C2
17/03/2022 22:30 MANCHESTER PITI 3 - 3 YAYO VALLECANO C1
19/04/2022 21:30 UN SENTIMIENTO 6 - 8 PASANGOL C1
20/04/2022 21:30 BOTES 3 - 6 OXIDO TEAM C1


Jornada 06

Data Equip Local RESULTATS Equip Visitant CAMP
21/03/2022 21:30 SPORTING DE FIESTÓN 2 - 6 MANCHESTER PITI C1
21/03/2022 21:30 YAYO VALLECANO 2 - 9 F.C. MUSSOLAI C2
22/03/2022 21:30 OXIDO TEAM 4 - 4 D.E.TRANQUIS C1
22/03/2022 22:30 PASANGOL 3 - 4 PALLARRAKS C2
23/03/2022 21:30 LLADO'S TEAM 5 - 2 UN SENTIMIENTO C1
23/03/2022 22:30 TOIS BALOMPIÉ 6 - 2 CANTEAMPLORA BLACK C1
24/03/2022 22:30 PARÍS SANTJORMEN 3 - 10 BOTES C2
15/06/2022 21:30 PILOTAIRES 5 - 7 BLACK DEVILS C2


Jornada 07

Data Equip Local RESULTATS Equip Visitant CAMP
28/03/2022 21:30 F.C. MUSSOLAI 7 - 8 SPORTING DE FIESTÓN C1
28/03/2022 22:30 LLADO'S TEAM 5 - 2 OXIDO TEAM C2
29/03/2022 21:30 MANCHESTER PITI 1 - 2 PASANGOL C1
29/03/2022 22:30 UN SENTIMIENTO 10 - 3 PALLARRAKS C2
30/03/2022 22:30 CANTEAMPLORA BLACK 8 - 8 YAYO VALLECANO C2
31/03/2022 21:30 BOTES 4 - 9 PILOTAIRES C1
31/03/2022 22:30 D.E.TRANQUIS 5 - 4 PARÍS SANTJORMEN C1
19/04/2022 22:30 BLACK DEVILS 7 - 8 TOIS BALOMPIÉ C1


Jornada 08

Data Equip Local RESULTATS Equip Visitant CAMP
04/04/2022 21:30 PARÍS SANTJORMEN 0 - 6 LLADO'S TEAM C1
04/04/2022 22:30 PALLARRAKS 3 - 5 MANCHESTER PITI C1
05/04/2022 21:30 OXIDO TEAM 1 - 2 UN SENTIMIENTO C1
05/04/2022 22:30 YAYO VALLECANO 5 - 5 BLACK DEVILS C1
06/04/2022 21:30 SPORTING DE FIESTÓN 3 - 2 CANTEAMPLORA BLACK C1
06/04/2022 22:30 PILOTAIRES 6 - 5 D.E.TRANQUIS C1
07/04/2022 22:30 PASANGOL 6 - 4 F.C. MUSSOLAI C1
13/06/2022 21:30 TOIS BALOMPIÉ 0 - 3 BOTES C2


Jornada 09

Data Equip Local RESULTATS Equip Visitant CAMP
25/04/2022 21:30 OXIDO TEAM 2 - 3 PARÍS SANTJORMEN C1
25/04/2022 22:30 BLACK DEVILS 7 - 4 SPORTING DE FIESTÓN C2
26/04/2022 21:30 BOTES 8 - 7 YAYO VALLECANO C2
26/04/2022 22:30 UN SENTIMIENTO 1 - 3 MANCHESTER PITI C1
26/04/2022 22:30 CANTEAMPLORA BLACK 5 - 5 PASANGOL C2
27/04/2022 22:30 LLADO'S TEAM 14 - 2 PILOTAIRES C2
28/04/2022 22:30 D.E.TRANQUIS 8 - 4 TOIS BALOMPIÉ C1
28/04/2022 22:30 F.C. MUSSOLAI 6 - 4 PALLARRAKS C2


Jornada 10

Data Equip Local RESULTATS Equip Visitant CAMP
02/05/2022 21:30 TOIS BALOMPIÉ 1 - 4 LLADO'S TEAM C1
02/05/2022 21:30 SPORTING DE FIESTÓN 0 - 3 BOTES C2
02/05/2022 22:30 PALLARRAKS 4 - 5 CANTEAMPLORA BLACK C2
03/05/2022 21:30 PASANGOL 6 - 6 BLACK DEVILS C2
03/05/2022 22:30 YAYO VALLECANO 3 - 2 D.E.TRANQUIS C2
03/05/2022 22:30 PARÍS SANTJORMEN 6 - 5 UN SENTIMIENTO C1
04/05/2022 21:30 MANCHESTER PITI 1 - 5 F.C. MUSSOLAI C2
20/06/2022 21:30 PILOTAIRES 3 - 0 OXIDO TEAM C1


Jornada 11

Data Equip Local RESULTATS Equip Visitant CAMP
09/05/2022 22:30 BLACK DEVILS 5 - 3 PALLARRAKS C1
10/05/2022 21:30 OXIDO TEAM 4 - 2 TOIS BALOMPIÉ C1
10/05/2022 21:30 CANTEAMPLORA BLACK 5 - 4 MANCHESTER PITI C2
11/05/2022 21:30 PARÍS SANTJORMEN 7 - 5 PILOTAIRES C1
11/05/2022 22:30 LLADO'S TEAM 6 - 3 YAYO VALLECANO C1
12/05/2022 22:30 UN SENTIMIENTO 3 - 6 F.C. MUSSOLAI C1
12/05/2022 22:30 BOTES 1 - 6 PASANGOL C2
20/06/2022 22:30 D.E.TRANQUIS 3 - 13 SPORTING DE FIESTÓN C2


Jornada 12

Data Equip Local RESULTATS Equip Visitant CAMP
16/05/2022 21:30 SPORTING DE FIESTÓN 0 - 4 LLADO'S TEAM C1
17/05/2022 21:30 YAYO VALLECANO 3 - 5 OXIDO TEAM C1
17/05/2022 21:30 PILOTAIRES 8 - 7 UN SENTIMIENTO C2
17/05/2022 22:30 TOIS BALOMPIÉ 5 - 3 PARÍS SANTJORMEN C2
17/05/2022 22:30 PALLARRAKS 7 - 3 BOTES C1
19/05/2022 21:30 PASANGOL 12 - 2 D.E.TRANQUIS C1
19/05/2022 21:30 F.C. MUSSOLAI 13 - 3 CANTEAMPLORA BLACK C2
19/05/2022 22:30 MANCHESTER PITI 4 - 4 BLACK DEVILS C2


Jornada 13

Data Equip Local RESULTATS Equip Visitant CAMP
23/05/2022 21:30 PILOTAIRES 4 - 5 TOIS BALOMPIÉ C1
23/05/2022 21:30 BLACK DEVILS 2 - 8 F.C. MUSSOLAI C2
23/05/2022 22:30 D.E.TRANQUIS 7 - 2 PALLARRAKS C1
25/05/2022 22:30 LLADO'S TEAM 4 - 1 PASANGOL C1
26/05/2022 21:30 BOTES 4 - 6 MANCHESTER PITI C2
13/06/2022 22:30 PARÍS SANTJORMEN 0 - 3 YAYO VALLECANO C2
15/06/2022 22:30 OXIDO TEAM 0 - 3 SPORTING DE FIESTÓN C2
21/06/2022 21:30 UN SENTIMIENTO 4 - 4 CANTEAMPLORA BLACK C2


Jornada 14

Data Equip Local RESULTATS Equip Visitant CAMP
30/05/2022 21:30 SPORTING DE FIESTÓN 2 - 7 PARÍS SANTJORMEN C2
30/05/2022 22:30 PALLARRAKS 2 - 2 LLADO'S TEAM C1
31/05/2022 21:30 UN SENTIMIENTO 2 - 3 TOIS BALOMPIÉ C2
31/05/2022 22:30 CANTEAMPLORA BLACK 5 - 4 BLACK DEVILS C2
31/05/2022 22:30 YAYO VALLECANO 4 - 3 PILOTAIRES C1
01/06/2022 21:30 PASANGOL 12 - 4 OXIDO TEAM C2
02/06/2022 21:30 F.C. MUSSOLAI 4 - 2 BOTES C2
02/06/2022 22:30 MANCHESTER PITI 6 - 3 D.E.TRANQUIS C1


Jornada 15

Data Equip Local RESULTATS Equip Visitant CAMP
07/06/2022 21:30 BLACK DEVILS 4 - 4 UN SENTIMIENTO C2
07/06/2022 21:30 TOIS BALOMPIÉ 5 - 4 YAYO VALLECANO C1
07/06/2022 22:30 PARÍS SANTJORMEN 4 - 6 PASANGOL C2
08/06/2022 21:30 LLADO'S TEAM 6 - 5 MANCHESTER PITI C1
08/06/2022 22:30 PILOTAIRES 4 - 5 SPORTING DE FIESTÓN C1
09/06/2022 21:30 BOTES 3 - 5 CANTEAMPLORA BLACK C2
22/06/2022 22:30 OXIDO TEAM 0 - 3 PALLARRAKS C1
22/06/2022 22:30 D.E.TRANQUIS 0 - 3 F.C. MUSSOLAI C2



PRIMERA DIVISIÓ II


Classificació

Calendari


Crta. Bellaterra km 5,10 · 08205 Sabadell- Barcelona
Telf.: 93 721 51 54 · Mòbil: 639 527 560
Nota Legal · Mapa web · Política de cookies . Web Anunzia