PRIMERA DIVISIÓ

Competicions > Lliga de futbol a Sabadell


Calendari


Jornada 01

Data Equip Local RESULTATS Equip Visitant CAMP
04/10/2021 21:30 PASANGOL 4 - 6 TOIS BALOMPIÉ C2
04/10/2021 22:30 ANTES DE CRISTO ROMA 2 - 9 BLACK DEVILS C1
05/10/2021 22:30 MANCHESTER PITI 2 - 6 OXIDO TEAM C1
05/10/2021 22:30 PALLARRAKS 2 - 6 PARÍS SANTJORMEN C2
06/10/2021 21:30 CANTEAMPLORA BLACK 1 - 3 D.E.TRANQUIS C2
07/10/2021 21:30 F.C. MUSSOLAI 12 - 1 LAOS F.C. C2
07/10/2021 22:30 UN SENTIMIENTO 5 - 12 YAYO VALLECANO C2


Jornada 02

Data Equip Local RESULTATS Equip Visitant CAMP
18/10/2021 21:30 TOIS BALOMPIÉ 7 - 4 PALLARRAKS C2
18/10/2021 22:30 LAOS F.C. 8 - 4 CANTEAMPLORA BLACK C1
19/10/2021 21:30 D.E.TRANQUIS 9 - 0 ANTES DE CRISTO ROMA C2
19/10/2021 22:30 YAYO VALLECANO 7 - 3 PASANGOL C2
19/10/2021 22:30 PARÍS SANTJORMEN 5 - 3 MANCHESTER PITI C1
21/10/2021 22:30 OXIDO TEAM 3 - 4 F.C. MUSSOLAI C2
21/10/2021 22:30 BLACK DEVILS 4 - 2 UN SENTIMIENTO C1


Jornada 03

Data Equip Local RESULTATS Equip Visitant CAMP
25/10/2021 21:30 F.C. MUSSOLAI 9 - 1 PARÍS SANTJORMEN C2
25/10/2021 22:30 MANCHESTER PITI 3 - 3 TOIS BALOMPIÉ C1
26/10/2021 21:30 CANTEAMPLORA BLACK 1 - 5 OXIDO TEAM C1
27/10/2021 22:30 PALLARRAKS 4 - 11 YAYO VALLECANO C1
28/10/2021 22:30 BLACK DEVILS 3 - 6 D.E.TRANQUIS C1
28/10/2021 22:30 UN SENTIMIENTO 2 - 3 PASANGOL C2
04/01/2022 22:30 ANTES DE CRISTO ROMA 0 - 5 LAOS F.C. C1


Jornada 04

Data Equip Local RESULTATS Equip Visitant CAMP
02/11/2021 21:30 PASANGOL 8 - 4 PALLARRAKS C1
02/11/2021 22:30 LAOS F.C. 4 - 7 BLACK DEVILS C1
03/11/2021 22:30 YAYO VALLECANO 6 - 4 MANCHESTER PITI C1
04/11/2021 21:30 TOIS BALOMPIÉ 3 - 6 F.C. MUSSOLAI C1
04/11/2021 22:30 PARÍS SANTJORMEN 3 - 5 CANTEAMPLORA BLACK C1
24/01/2022 21:30 OXIDO TEAM 7 - 5 ANTES DE CRISTO ROMA C2
03/02/2022 22:30 D.E.TRANQUIS 3 - 6 UN SENTIMIENTO C2


Jornada 05

Data Equip Local RESULTATS Equip Visitant CAMP
08/11/2021 21:30 F.C. MUSSOLAI 1 - 6 YAYO VALLECANO C1
08/11/2021 22:30 CANTEAMPLORA BLACK 4 - 2 TOIS BALOMPIÉ C2
09/11/2021 21:30 MANCHESTER PITI 5 - 5 PASANGOL C1
09/11/2021 22:30 ANTES DE CRISTO ROMA 2 - 9 PARÍS SANTJORMEN C2
09/11/2021 22:30 D.E.TRANQUIS 10 - 3 LAOS F.C. C1
04/01/2022 21:30 BLACK DEVILS 2 - 5 OXIDO TEAM C1
25/01/2022 21:30 UN SENTIMIENTO 5 - 8 PALLARRAKS C2


Jornada 06

Data Equip Local RESULTATS Equip Visitant CAMP
15/11/2021 21:30 PASANGOL 4 - 1 F.C. MUSSOLAI C1
15/11/2021 22:30 YAYO VALLECANO 2 - 4 CANTEAMPLORA BLACK C1
16/11/2021 21:30 TOIS BALOMPIÉ 7 - 1 ANTES DE CRISTO ROMA C1
16/11/2021 22:30 LAOS F.C. 3 - 12 UN SENTIMIENTO C1
16/11/2021 22:30 PALLARRAKS 3 - 5 MANCHESTER PITI C2
17/11/2021 22:30 PARÍS SANTJORMEN 4 - 5 BLACK DEVILS C1
18/11/2021 21:30 OXIDO TEAM 3 - 3 D.E.TRANQUIS C1


Jornada 07

Data Equip Local RESULTATS Equip Visitant CAMP
ANTES DE CRISTO ROMA 0 - 5 YAYO VALLECANO C1
22/11/2021 21:30 CANTEAMPLORA BLACK 4 - 3 PASANGOL C2
22/11/2021 21:30 F.C. MUSSOLAI 5 - 1 PALLARRAKS C1
25/11/2021 21:30 D.E.TRANQUIS 4 - 2 PARÍS SANTJORMEN C1
25/11/2021 22:30 BLACK DEVILS 4 - 7 TOIS BALOMPIÉ C1
04/01/2022 21:30 UN SENTIMIENTO 3 - 3 MANCHESTER PITI C2
08/02/2022 21:30 LAOS F.C. 3 - 0 OXIDO TEAM C2


Jornada 08

Data Equip Local RESULTATS Equip Visitant CAMP
29/11/2021 22:30 PASANGOL 14 - 1 ANTES DE CRISTO ROMA C2
30/11/2021 21:30 PARÍS SANTJORMEN 2 - 4 LAOS F.C. C2
30/11/2021 22:30 OXIDO TEAM 8 - 6 UN SENTIMIENTO C1
30/11/2021 22:30 PALLARRAKS 2 - 9 CANTEAMPLORA BLACK C2
01/12/2021 22:30 YAYO VALLECANO 6 - 4 BLACK DEVILS C1
02/12/2021 21:30 MANCHESTER PITI 4 - 6 F.C. MUSSOLAI C2
04/01/2022 22:30 TOIS BALOMPIÉ 3 - 3 D.E.TRANQUIS C2


Jornada 09

Data Equip Local RESULTATS Equip Visitant CAMP
13/12/2021 21:30 LAOS F.C. 1 - 5 TOIS BALOMPIÉ C1
13/12/2021 21:30 BLACK DEVILS 5 - 2 PASANGOL C2
14/12/2021 21:30 UN SENTIMIENTO 4 - 8 F.C. MUSSOLAI C2
14/12/2021 22:30 CANTEAMPLORA BLACK 2 - 5 MANCHESTER PITI C1
16/12/2021 21:30 OXIDO TEAM 6 - 5 PARÍS SANTJORMEN C1
16/12/2021 22:30 ANTES DE CRISTO ROMA 3 - 9 PALLARRAKS C2
16/12/2021 22:30 D.E.TRANQUIS 2 - 6 YAYO VALLECANO C1


Jornada 10

Data Equip Local RESULTATS Equip Visitant CAMP
TOIS BALOMPIÉ 5 - 5 OXIDO TEAM C2
20/12/2021 21:30 PASANGOL 6 - 1 D.E.TRANQUIS C1
20/12/2021 22:30 F.C. MUSSOLAI 4 - 2 CANTEAMPLORA BLACK C2
21/12/2021 22:30 PARÍS SANTJORMEN 5 - 8 UN SENTIMIENTO C2
31/01/2022 21:30 YAYO VALLECANO 3 - 0 LAOS F.C. C2
02/02/2022 22:30 MANCHESTER PITI 6 - 4 ANTES DE CRISTO ROMA C1
02/02/2022 22:30 PALLARRAKS 6 - 5 BLACK DEVILS C2


Jornada 11

Data Equip Local RESULTATS Equip Visitant CAMP
27/12/2021 21:30 ANTES DE CRISTO ROMA 1 - 10 F.C. MUSSOLAI C2
27/12/2021 22:30 PARÍS SANTJORMEN 6 - 4 TOIS BALOMPIÉ C1
28/12/2021 21:30 LAOS F.C. 0 - 3 PASANGOL C1
28/12/2021 22:30 BLACK DEVILS 5 - 4 MANCHESTER PITI C1
30/12/2021 21:30 D.E.TRANQUIS 5 - 6 PALLARRAKS C2
03/02/2022 22:30 OXIDO TEAM 0 - 7 YAYO VALLECANO C1
08/02/2022 22:30 UN SENTIMIENTO 5 - 5 CANTEAMPLORA BLACK C1


Jornada 12

Data Equip Local RESULTATS Equip Visitant CAMP
10/01/2022 22:30 CANTEAMPLORA BLACK 6 - 1 ANTES DE CRISTO ROMA C2
12/01/2022 21:30 PALLARRAKS 5 - 2 LAOS F.C. C2
13/01/2022 21:30 F.C. MUSSOLAI 6 - 5 BLACK DEVILS C2
13/01/2022 22:30 MANCHESTER PITI 1 - 4 D.E.TRANQUIS C1
27/01/2022 22:30 PASANGOL 2 - 4 OXIDO TEAM C1
27/01/2022 22:30 YAYO VALLECANO 5 - 7 PARÍS SANTJORMEN C2
01/02/2022 21:30 UN SENTIMIENTO 3 - 2 TOIS BALOMPIÉ C2


Jornada 13

Data Equip Local RESULTATS Equip Visitant CAMP
17/01/2022 21:30 PARÍS SANTJORMEN 8 - 11 PASANGOL C2
17/01/2022 22:30 D.E.TRANQUIS 4 - 8 F.C. MUSSOLAI C2
18/01/2022 21:30 ANTES DE CRISTO ROMA 3 - 11 UN SENTIMIENTO C2
18/01/2022 22:30 LAOS F.C. 1 - 6 MANCHESTER PITI C1
18/01/2022 22:30 BLACK DEVILS 6 - 7 CANTEAMPLORA BLACK C2
19/01/2022 22:30 OXIDO TEAM 4 - 3 PALLARRAKS C1
20/01/2022 21:30 TOIS BALOMPIÉ 1 - 4 YAYO VALLECANO C1



PRIMERA DIVISIÓ


Classificació

Calendari


Crta. Bellaterra km 5,10 · 08205 Sabadell- Barcelona
Telf.: 93 721 51 54 · Mòbil: 639 527 560
Nota Legal · Mapa web · Política de cookies . Web Anunzia