SEGONA DIVISIÓ LLIGA DEL CERCLE

Competicions > Lliga de futbol a Sabadell


Calendari


Jornada 01

Data Equip Local RESULTATS Equip Visitant CAMP
10/10/2018 21:30 Botes 4 - 4 D.E.Tranquis C1
10/10/2018 21:30 Pilotaires 4 - 6 Txicos C2
10/10/2018 22:30 Marea Burgunty 5 - 5 Randy's FC C1
04/12/2018 22:30 Güebah team 3 - 2 Jager Team C2
20/12/2018 21:30 Estruch 4 - 4 GBIKES Team C2
20/12/2018 22:30 F.C BAYERN DE LOS CAÍDOS 5 - 2 Te connectivity C2


Jornada 02

Data Equip Local RESULTATS Equip Visitant CAMP
16/10/2018 21:30 D.E.Tranquis 6 - 4 Pilotaires C1
16/10/2018 21:30 Jager Team 2 - 6 Estruch C2
16/10/2018 22:30 Txicos 6 - 2 Marea Burgunty C2
16/10/2018 22:30 Randy's FC 3 - 4 Güebah team C1
18/10/2018 21:30 Te connectivity 5 - 2 Botes C1
03/12/2018 22:30 GBIKES Team 5 - 6 F.C BAYERN DE LOS CAÍDOS C1


Jornada 03

Data Equip Local RESULTATS Equip Visitant CAMP
F.C BAYERN DE LOS CAÍDOS 3 - 5 Jager Team C2
22/10/2018 21:30 Pilotaires 7 - 3 Marea Burgunty C2
22/10/2018 21:30 Botes 5 - 4 GBIKES Team C1
23/10/2018 22:30 Güebah team 6 - 3 Txicos C1
25/10/2018 21:30 Estruch 2 - 1 Randy's FC C2
25/10/2018 22:30 D.E.Tranquis 5 - 6 Te connectivity C2


Jornada 04

Data Equip Local RESULTATS Equip Visitant CAMP
29/10/2018 21:30 GBIKES Team 5 - 3 D.E.Tranquis C2
29/10/2018 21:30 Jager Team 3 - 6 Botes C1
30/10/2018 21:30 Txicos 7 - 3 Estruch C2
30/10/2018 22:30 Marea Burgunty 3 - 4 Güebah team C2
29/11/2018 22:30 Randy's FC 1 - 1 F.C BAYERN DE LOS CAÍDOS C2
11/03/2019 21:30 Te connectivity 4 - 9 Pilotaires C2


Jornada 05

Data Equip Local RESULTATS Equip Visitant CAMP
05/11/2018 21:30 Botes 5 - 0 Randy's FC C1
06/11/2018 22:30 Estruch 3 - 6 Marea Burgunty C1
06/11/2018 22:30 F.C BAYERN DE LOS CAÍDOS 2 - 4 Txicos C2
08/11/2018 21:30 Te connectivity 2 - 10 GBIKES Team C1
22/01/2019 21:30 D.E.Tranquis 2 - 4 Jager Team C1
14/03/2019 21:30 Pilotaires 5 - 4 Güebah team C2


Jornada 06

Data Equip Local RESULTATS Equip Visitant CAMP
13/11/2018 21:30 Txicos 4 - 7 Botes C1
13/11/2018 21:30 Randy's FC 0 - 7 D.E.Tranquis C2
13/11/2018 22:30 Güebah team 2 - 5 Estruch C2
05/12/2018 21:30 Marea Burgunty 4 - 5 F.C BAYERN DE LOS CAÍDOS C1
13/12/2018 22:30 GBIKES Team 0 - 3 Pilotaires C2
10/01/2019 21:30 Jager Team 7 - 10 Te connectivity C1


Jornada 07

Data Equip Local RESULTATS Equip Visitant CAMP
19/11/2018 21:30 Botes 4 - 4 Marea Burgunty C2
19/11/2018 22:30 GBIKES Team 9 - 2 Jager Team C2
22/11/2018 21:30 F.C BAYERN DE LOS CAÍDOS 4 - 5 Güebah team C2
22/11/2018 22:30 Te connectivity 1 - 2 Randy's FC C2
09/01/2019 21:30 Pilotaires 2 - 2 Estruch C2
12/03/2019 21:30 D.E.Tranquis 2 - 3 Txicos C1


Jornada 08

Data Equip Local RESULTATS Equip Visitant CAMP
26/11/2018 21:30 Randy's FC 4 - 1 GBIKES Team C1
27/11/2018 21:30 Estruch 2 - 5 F.C BAYERN DE LOS CAÍDOS C2
27/11/2018 22:30 Marea Burgunty 3 - 5 D.E.Tranquis C1
27/11/2018 22:30 Txicos 3 - 4 Te connectivity C2
29/11/2018 21:30 Jager Team 5 - 5 Pilotaires C1
02/01/2019 21:30 Güebah team 6 - 5 Botes C2


Jornada 09

Data Equip Local RESULTATS Equip Visitant CAMP
10/12/2018 21:30 Pilotaires 5 - 8 F.C BAYERN DE LOS CAÍDOS C1
10/12/2018 21:30 GBIKES Team 7 - 3 Txicos C2
12/12/2018 21:30 D.E.Tranquis 3 - 7 Güebah team C2
12/12/2018 21:30 Botes 10 - 3 Estruch C1
12/12/2018 22:30 Te connectivity 4 - 4 Marea Burgunty C2
13/12/2018 21:30 Jager Team 7 - 1 Randy's FC C1


Jornada 10

Data Equip Local RESULTATS Equip Visitant CAMP
Estruch 2 - 5 D.E.Tranquis C1
17/12/2018 21:30 Marea Burgunty 2 - 2 GBIKES Team C1
17/12/2018 22:30 Txicos 7 - 5 Jager Team C1
18/12/2018 21:30 Güebah team 7 - 3 Te connectivity C2
18/12/2018 21:30 F.C BAYERN DE LOS CAÍDOS 4 - 4 Botes C1
26/02/2019 21:30 Pilotaires 7 - 1 Randy's FC C2


Jornada 11

Data Equip Local RESULTATS Equip Visitant CAMP
07/01/2019 21:30 GBIKES Team 4 - 1 Güebah team C2
07/01/2019 21:30 Botes 4 - 4 Pilotaires C1
08/01/2019 21:30 Te connectivity 5 - 7 Estruch C2
08/01/2019 21:30 Randy's FC 2 - 2 Txicos C1
08/01/2019 22:30 Jager Team 8 - 5 Marea Burgunty C2
08/01/2019 22:30 D.E.Tranquis 3 - 2 F.C BAYERN DE LOS CAÍDOS C1



SEGONA DIVISIÓ LLIGA DEL CERCLE


Classificació

Calendari


Crta. Bellaterra km 5,10 · 08205 Sabadell- Barcelona
Telf.: 93 721 51 54 · Mòbil: 639 527 560
Nota Legal · Mapa web · Política de cookies . Web Anunzia