SEGONA DIVISIÓ II

Competicions > Lliga de futbol a Sabadell


Calendari


Jornada 01

Data Equip Local RESULTATS Equip Visitant CAMP
DESCANSA 2 ESTRUCH ATLÈTIC
04/03/2024 21:30 MAREA BURGUNDY 2 - 6 MATCH&BRATS C2
04/03/2024 22:30 SABADEBIDO F.C. 7 - 7 SPORTING DE XIXONA C2
05/03/2024 21:30 VODKA JUNIORS F.C. 4 - 4 XANCLETA F.C C2
05/03/2024 22:30 ATLÉTICO BADALONA 3 - 5 CRAZY FROGS C2
06/03/2024 21:30 TALEGAS F.C. 5 - 5 TXICOS C2
06/03/2024 22:30 F.C. DÍA LIBRE 1 - 4 HASBULLERS F.C. C2
07/03/2024 21:30 UD SUKUSAKE DINAMITA 3 - 9 UN SENTIMIENTO C2
07/03/2024 22:30 JUANIS TEAM 2 - 2 JUGOSONES C2


Jornada 02

Data Equip Local RESULTATS Equip Visitant CAMP
MATCH&BRATS JUANIS TEAM C2
HASBULLERS F.C. DESCANSA 2
11/03/2024 21:30 CRAZY FROGS 7 - 3 VODKA JUNIORS F.C. C2
11/03/2024 22:30 XANCLETA F.C 8 - 3 UD SUKUSAKE DINAMITA C2
13/03/2024 21:30 ESTRUCH ATLÈTIC 2 - 11 ATLÉTICO BADALONA C2
13/03/2024 22:30 JUGOSONES 15 - 3 F.C. DÍA LIBRE C2
14/03/2024 21:30 UN SENTIMIENTO 9 - 7 TALEGAS F.C. C2
14/03/2024 22:30 SPORTING DE XIXONA 5 - 5 MAREA BURGUNDY C2
30/04/2024 21:30 TXICOS 5 - 8 SABADEBIDO F.C. C2


Jornada 03

Data Equip Local RESULTATS Equip Visitant CAMP
DESCANSA 2 JUGOSONES
18/03/2024 21:30 MAREA BURGUNDY 5 - 10 TXICOS C2
18/03/2024 22:30 JUANIS TEAM 5 - 3 SPORTING DE XIXONA C2
19/03/2024 21:30 ATLÉTICO BADALONA 4 - 4 HASBULLERS F.C. C2
19/03/2024 22:30 VODKA JUNIORS F.C. 2 - 5 UD SUKUSAKE DINAMITA C2
20/03/2024 21:30 SABADEBIDO F.C. 2 - 6 UN SENTIMIENTO C2
20/03/2024 22:30 F.C. DÍA LIBRE 3 - 2 MATCH&BRATS C2
21/03/2024 22:30 CRAZY FROGS 2 - 2 ESTRUCH ATLÈTIC C2
30/04/2024 20:30 TALEGAS F.C. 3 - 5 XANCLETA F.C C2


Jornada 04

Data Equip Local RESULTATS Equip Visitant CAMP
XANCLETA F.C SABADEBIDO F.C. C1
MATCH&BRATS DESCANSA 2
02/04/2024 21:30 UN SENTIMIENTO 7 - 3 MAREA BURGUNDY C2
02/04/2024 22:30 HASBULLERS F.C. 4 - 4 CRAZY FROGS C2
03/04/2024 21:30 TXICOS 2 - 4 JUANIS TEAM C2
03/04/2024 22:30 JUGOSONES 4 - 3 ATLÉTICO BADALONA C2
04/04/2024 21:30 UD SUKUSAKE DINAMITA 6 - 9 TALEGAS F.C. C2
04/04/2024 22:30 SPORTING DE XIXONA 5 - 2 F.C. DÍA LIBRE C2
02/05/2024 22:30 ESTRUCH ATLÈTIC 4 - 6 VODKA JUNIORS F.C. C2


Jornada 05

Data Equip Local RESULTATS Equip Visitant CAMP
ESTRUCH ATLÈTIC HASBULLERS F.C. C2
DESCANSA 2 SPORTING DE XIXONA
08/04/2024 21:30 VODKA JUNIORS F.C. 2 - 1 TALEGAS F.C. C2
08/04/2024 22:30 MAREA BURGUNDY 5 - 6 XANCLETA F.C C2
09/04/2024 21:30 ATLÉTICO BADALONA 6 - 5 MATCH&BRATS C2
09/04/2024 22:30 SABADEBIDO F.C. 9 - 4 UD SUKUSAKE DINAMITA C2
11/04/2024 21:30 JUANIS TEAM 1 - 5 UN SENTIMIENTO C2
11/04/2024 22:30 F.C. DÍA LIBRE 3 - 7 TXICOS C2
02/05/2024 21:30 CRAZY FROGS 1 - 4 JUGOSONES C2


Jornada 06

Data Equip Local RESULTATS Equip Visitant CAMP
HASBULLERS F.C. VODKA JUNIORS F.C. C2
XANCLETA F.C JUANIS TEAM C2
TALEGAS F.C. SABADEBIDO F.C. C2
TXICOS DESCANSA 2 C2
15/04/2024 21:30 JUGOSONES 6 - 1 ESTRUCH ATLÈTIC C2
15/04/2024 22:30 UD SUKUSAKE DINAMITA 4 - 7 MAREA BURGUNDY C2
17/04/2024 22:30 SPORTING DE XIXONA 5 - 2 ATLÉTICO BADALONA C2
18/04/2024 21:30 UN SENTIMIENTO 13 - 3 F.C. DÍA LIBRE C2
18/04/2024 22:30 MATCH&BRATS 4 - 4 CRAZY FROGS C2


Jornada 07

Data Equip Local RESULTATS Equip Visitant CAMP
DESCANSA 2 UN SENTIMIENTO C2
22/04/2024 21:30 MAREA BURGUNDY 4 - 3 TALEGAS F.C. C2
22/04/2024 22:30 VODKA JUNIORS F.C. 3 - 4 SABADEBIDO F.C. C2
23/04/2024 21:30 ATLÉTICO BADALONA 7 - 7 TXICOS C2
23/04/2024 22:30 CRAZY FROGS 2 - 6 SPORTING DE XIXONA C2
24/04/2024 21:30 ESTRUCH ATLÈTIC 6 - 6 MATCH&BRATS C2
24/04/2024 22:30 JUANIS TEAM 8 - 3 UD SUKUSAKE DINAMITA C2
25/04/2024 21:30 HASBULLERS F.C. 2 - 4 JUGOSONES C2
25/04/2024 22:30 F.C. DÍA LIBRE 3 - 8 XANCLETA F.C C2


Jornada 08

Data Equip Local RESULTATS Equip Visitant CAMP
XANCLETA F.C DESCANSA 2 C2
06/05/2024 21:30 SPORTING DE XIXONA 4 - 3 ESTRUCH ATLÈTIC C2
06/05/2024 22:30 SABADEBIDO F.C. 7 - 1 MAREA BURGUNDY C2
07/05/2024 21:30 MATCH&BRATS 4 - 6 HASBULLERS F.C. C2
07/05/2024 22:30 TALEGAS F.C. 2 - 9 JUANIS TEAM C2
08/05/2024 21:30 TXICOS 2 - 5 CRAZY FROGS C2
08/05/2024 22:30 JUGOSONES 3 - 7 VODKA JUNIORS F.C. C2
09/05/2024 21:30 UN SENTIMIENTO 6 - 11 ATLÉTICO BADALONA C2
09/05/2024 22:30 UD SUKUSAKE DINAMITA 4 - 4 F.C. DÍA LIBRE C2


Jornada 09

Data Equip Local RESULTATS Equip Visitant CAMP
DESCANSA 2 UD SUKUSAKE DINAMITA C2
13/05/2024 21:30 F.C. DÍA LIBRE 3 - 9 TALEGAS F.C. C2
13/05/2024 22:30 JUGOSONES 8 - 8 MATCH&BRATS C2
14/05/2024 21:30 ATLÉTICO BADALONA 5 - 4 XANCLETA F.C C2
14/05/2024 22:30 VODKA JUNIORS F.C. 7 - 4 MAREA BURGUNDY C2
15/05/2024 21:30 HASBULLERS F.C. 4 - 3 SPORTING DE XIXONA C2
15/05/2024 22:30 JUANIS TEAM 4 - 4 SABADEBIDO F.C. C2
16/05/2024 21:30 ESTRUCH ATLÈTIC 1 - 6 TXICOS C2
16/05/2024 22:30 CRAZY FROGS 4 - 10 UN SENTIMIENTO C2


Jornada 10

Data Equip Local RESULTATS Equip Visitant CAMP
TALEGAS F.C. DESCANSA 2 C2
20/05/2024 21:30 SPORTING DE XIXONA 6 - 5 JUGOSONES C2
20/05/2024 22:30 SABADEBIDO F.C. 5 - 5 F.C. DÍA LIBRE C2
21/05/2024 21:30 MATCH&BRATS 7 - 5 VODKA JUNIORS F.C. C2
21/05/2024 22:30 UD SUKUSAKE DINAMITA 2 - 3 ATLÉTICO BADALONA C2
22/05/2024 21:30 TXICOS 2 - 1 HASBULLERS F.C. C2
22/05/2024 22:30 MAREA BURGUNDY 1 - 8 JUANIS TEAM C2
23/05/2024 21:30 UN SENTIMIENTO 5 - 5 ESTRUCH ATLÈTIC C2
23/05/2024 22:30 XANCLETA F.C 5 - 4 CRAZY FROGS C2


Jornada 11

Data Equip Local RESULTATS Equip Visitant CAMP
DESCANSA 2 SABADEBIDO F.C.
27/05/2024 21:30 ATLÉTICO BADALONA TALEGAS F.C.
27/05/2024 22:30 VODKA JUNIORS F.C. JUANIS TEAM
28/05/2024 21:30 HASBULLERS F.C. UN SENTIMIENTO
28/05/2024 22:30 F.C. DÍA LIBRE MAREA BURGUNDY
29/05/2024 21:30 JUGOSONES TXICOS
29/05/2024 22:30 CRAZY FROGS UD SUKUSAKE DINAMITA
30/05/2024 21:30 ESTRUCH ATLÈTIC XANCLETA F.C
30/05/2024 22:30 MATCH&BRATS SPORTING DE XIXONA


Jornada 12

Data Equip Local RESULTATS Equip Visitant CAMP
MAREA BURGUNDY DESCANSA 2
03/06/2024 21:30 TXICOS MATCH&BRATS
03/06/2024 22:30 UD SUKUSAKE DINAMITA ESTRUCH ATLÈTIC
04/06/2024 21:30 SPORTING DE XIXONA VODKA JUNIORS F.C.
04/06/2024 22:30 JUANIS TEAM F.C. DÍA LIBRE
05/06/2024 21:30 TALEGAS F.C. CRAZY FROGS
05/06/2024 22:30 SABADEBIDO F.C. ATLÉTICO BADALONA
06/06/2024 21:30 UN SENTIMIENTO JUGOSONES
06/06/2024 22:30 XANCLETA F.C HASBULLERS F.C.


Jornada 13

Data Equip Local RESULTATS Equip Visitant CAMP
DESCANSA 2 JUANIS TEAM
10/06/2024 21:30 ESTRUCH ATLÈTIC TALEGAS F.C.
10/06/2024 22:30 VODKA JUNIORS F.C. F.C. DÍA LIBRE
11/06/2024 21:30 JUGOSONES XANCLETA F.C
11/06/2024 22:30 ATLÉTICO BADALONA MAREA BURGUNDY
12/06/2024 21:30 SPORTING DE XIXONA TXICOS
12/06/2024 22:30 CRAZY FROGS SABADEBIDO F.C.
13/06/2024 21:30 MATCH&BRATS UN SENTIMIENTO
13/06/2024 22:30 HASBULLERS F.C. UD SUKUSAKE DINAMITA


Jornada 14

Data Equip Local RESULTATS Equip Visitant CAMP
F.C. DÍA LIBRE DESCANSA 2
JUANIS TEAM ATLÉTICO BADALONA
MAREA BURGUNDY CRAZY FROGS
SABADEBIDO F.C. ESTRUCH ATLÈTIC
TALEGAS F.C. HASBULLERS F.C.
UD SUKUSAKE DINAMITA JUGOSONES
XANCLETA F.C MATCH&BRATS
UN SENTIMIENTO SPORTING DE XIXONA
TXICOS VODKA JUNIORS F.C.


Jornada 15

Data Equip Local RESULTATS Equip Visitant CAMP
VODKA JUNIORS F.C. DESCANSA 2
ATLÉTICO BADALONA F.C. DÍA LIBRE
CRAZY FROGS JUANIS TEAM
ESTRUCH ATLÈTIC MAREA BURGUNDY
HASBULLERS F.C. SABADEBIDO F.C.
JUGOSONES TALEGAS F.C.
MATCH&BRATS UD SUKUSAKE DINAMITA
SPORTING DE XIXONA XANCLETA F.C
TXICOS UN SENTIMIENTO


Jornada 16

Data Equip Local RESULTATS Equip Visitant CAMP
DESCANSA 2 ATLÉTICO BADALONA
F.C. DÍA LIBRE CRAZY FROGS
JUANIS TEAM ESTRUCH ATLÈTIC
MAREA BURGUNDY HASBULLERS F.C.
SABADEBIDO F.C. JUGOSONES
TALEGAS F.C. MATCH&BRATS
UD SUKUSAKE DINAMITA SPORTING DE XIXONA
XANCLETA F.C TXICOS
VODKA JUNIORS F.C. UN SENTIMIENTO


Jornada 17

Data Equip Local RESULTATS Equip Visitant CAMP
CRAZY FROGS DESCANSA 2
ESTRUCH ATLÈTIC F.C. DÍA LIBRE
HASBULLERS F.C. JUANIS TEAM
JUGOSONES MAREA BURGUNDY
MATCH&BRATS SABADEBIDO F.C.
SPORTING DE XIXONA TALEGAS F.C.
TXICOS UD SUKUSAKE DINAMITA
UN SENTIMIENTO XANCLETA F.C
ATLÉTICO BADALONA VODKA JUNIORS F.C.



SEGONA DIVISIÓ II


Classificació

Calendari


Crta. Bellaterra km 5,10 · 08205 Sabadell- Barcelona
Telf.: 93 721 51 54 · Mòbil: 639 527 560
Nota Legal · Mapa web · Política de cookies . Web Anunzia