SEGONA DIVISIÓ

Competicions > Lliga de futbol a Sabadell


Calendari


Jornada 01

Data Equip Local RESULTATS Equip Visitant CAMP
04/10/2021 21:30 BOTES 10 - 2 JAGGER TEAM C1
04/10/2021 22:30 RACHETS F.C. 2 - 2 RACING MÉCÉNNÉ C2
05/10/2021 21:30 ALADINO DE MURCIA 1 - 11 ATLÉTICO BADALONA C2
05/10/2021 21:30 PESCADERÍA MORENO DORADO 4 - 10 PILOTAIRES C1
06/10/2021 21:30 THE VILLANS 3 - 9 TXICOS C1
06/10/2021 22:30 XANCLETA F.C. 5 - 1 ZENNITH F.C. C2
07/10/2021 21:30 RECREATIVO DE JUERGA 2 - 7 TC PROJECT C1
07/10/2021 22:30 MAREA BURGUNDY 5 - 6 MATCH&BRATS C1


Jornada 02

Data Equip Local RESULTATS Equip Visitant CAMP
13/10/2021 21:30 ATLÉTICO BADALONA 2 - 2 XANCLETA F.C. C2
13/10/2021 22:30 RACING MÉCÉNNÉ 5 - 5 PESCADERÍA MORENO DORADO C1
13/10/2021 22:30 TXICOS 6 - 4 RECREATIVO DE JUERGA C2
14/10/2021 21:30 MATCH&BRATS 0 - 5 BOTES C2
14/10/2021 21:30 TC PROJECT 5 - 4 RACHETS F.C. C1
14/10/2021 22:30 JAGGER TEAM 9 - 6 ALADINO DE MURCIA C1
14/10/2021 22:30 PILOTAIRES 9 - 3 MAREA BURGUNDY C2
09/12/2021 21:30 ZENNITH F.C. 7 - 6 THE VILLANS C1


Jornada 03

Data Equip Local RESULTATS Equip Visitant CAMP
18/10/2021 21:30 RECREATIVO DE JUERGA 5 - 3 ZENNITH F.C. C1
18/10/2021 22:30 MAREA BURGUNDY 3 - 12 RACING MÉCÉNNÉ C2
19/10/2021 21:30 RACHETS F.C. 3 - 11 TXICOS C1
20/10/2021 21:30 ATLÉTICO BADALONA 10 - 9 JAGGER TEAM C2
20/10/2021 21:30 XANCLETA F.C. 1 - 1 THE VILLANS C1
20/10/2021 22:30 ALADINO DE MURCIA 6 - 4 MATCH&BRATS C1
21/10/2021 21:30 BOTES 2 - 7 PILOTAIRES C1
03/01/2022 21:30 PESCADERÍA MORENO DORADO 11 - 6 TC PROJECT C1


Jornada 04

Data Equip Local RESULTATS Equip Visitant CAMP
25/10/2021 21:30 PILOTAIRES 10 - 3 ALADINO DE MURCIA C1
26/10/2021 21:30 RACING MÉCÉNNÉ 4 - 4 BOTES C2
26/10/2021 22:30 JAGGER TEAM 7 - 4 XANCLETA F.C. C2
26/10/2021 22:30 ZENNITH F.C. 5 - 3 RACHETS F.C. C1
27/10/2021 21:30 MATCH&BRATS 0 - 9 ATLÉTICO BADALONA C2
27/10/2021 21:30 THE VILLANS 2 - 2 RECREATIVO DE JUERGA C1
28/10/2021 21:30 TXICOS 9 - 7 PESCADERÍA MORENO DORADO C2
28/10/2021 21:30 TC PROJECT 8 - 7 MAREA BURGUNDY C1


Jornada 05

Data Equip Local RESULTATS Equip Visitant CAMP
02/11/2021 22:30 ATLÉTICO BADALONA 7 - 13 PILOTAIRES C2
03/11/2021 21:30 RACHETS F.C. 3 - 6 THE VILLANS C1
03/11/2021 22:30 PESCADERÍA MORENO DORADO 5 - 3 ZENNITH F.C. C2
04/11/2021 21:30 BOTES 5 - 3 TC PROJECT C2
04/11/2021 22:30 MAREA BURGUNDY 3 - 7 TXICOS C2
09/12/2021 21:30 XANCLETA F.C. 6 - 4 RECREATIVO DE JUERGA C2
09/12/2021 22:30 ALADINO DE MURCIA 3 - 3 RACING MÉCÉNNÉ C2
09/12/2021 22:30 JAGGER TEAM 9 - 7 MATCH&BRATS C2


Jornada 06

Data Equip Local RESULTATS Equip Visitant CAMP
08/11/2021 21:30 THE VILLANS 4 - 3 PESCADERÍA MORENO DORADO C2
08/11/2021 22:30 MATCH&BRATS 3 - 0 XANCLETA F.C. C1
10/11/2021 21:30 TXICOS 0 - 3 BOTES C1
10/11/2021 21:30 RACING MÉCÉNNÉ 6 - 5 ATLÉTICO BADALONA C2
10/11/2021 22:30 RECREATIVO DE JUERGA 4 - 0 RACHETS F.C. C1
11/11/2021 21:30 PILOTAIRES 7 - 3 JAGGER TEAM C1
11/11/2021 22:30 TC PROJECT 6 - 3 ALADINO DE MURCIA C1
11/11/2021 22:30 ZENNITH F.C. 3 - 5 MAREA BURGUNDY C2


Jornada 07

Data Equip Local RESULTATS Equip Visitant CAMP
15/11/2021 21:30 PESCADERÍA MORENO DORADO 4 - 5 RECREATIVO DE JUERGA C2
15/11/2021 22:30 MATCH&BRATS 1 - 11 PILOTAIRES C2
16/11/2021 21:30 ALADINO DE MURCIA 4 - 3 TXICOS C2
17/11/2021 21:30 MAREA BURGUNDY 2 - 11 THE VILLANS C1
17/11/2021 21:30 ATLÉTICO BADALONA 3 - 6 TC PROJECT C2
18/11/2021 21:30 BOTES 7 - 9 ZENNITH F.C. C2
18/11/2021 22:30 JAGGER TEAM 4 - 6 RACING MÉCÉNNÉ C2
18/11/2021 22:30 XANCLETA F.C. 5 - 3 RACHETS F.C. C1


Jornada 08

Data Equip Local RESULTATS Equip Visitant CAMP
22/11/2021 22:30 RACHETS F.C. 2 - 7 PESCADERÍA MORENO DORADO C2
22/11/2021 22:30 ZENNITH F.C. 5 - 5 ALADINO DE MURCIA C1
24/11/2021 21:30 THE VILLANS 5 - 5 BOTES C1
24/11/2021 21:30 RECREATIVO DE JUERGA 3 - 6 MAREA BURGUNDY C2
25/11/2021 21:30 TC PROJECT 7 - 5 JAGGER TEAM C2
25/11/2021 22:30 RACING MÉCÉNNÉ 6 - 3 MATCH&BRATS C2
03/01/2022 21:30 PILOTAIRES 6 - 5 XANCLETA F.C. C2
03/01/2022 22:30 TXICOS 11 - 3 ATLÉTICO BADALONA C2


Jornada 09

Data Equip Local RESULTATS Equip Visitant CAMP
29/11/2021 21:30 PILOTAIRES 8 - 3 RACING MÉCÉNNÉ C1
29/11/2021 21:30 XANCLETA F.C. 3 - 5 PESCADERÍA MORENO DORADO C2
01/12/2021 21:30 ALADINO DE MURCIA 0 - 3 THE VILLANS C1
01/12/2021 21:30 ATLÉTICO BADALONA 9 - 9 ZENNITH F.C. C2
02/12/2021 21:30 JAGGER TEAM 9 - 3 TXICOS C1
02/12/2021 22:30 MAREA BURGUNDY 3 - 7 RACHETS F.C. C1
02/12/2021 22:30 MATCH&BRATS 3 - 8 TC PROJECT C2
03/01/2022 22:30 BOTES 6 - 3 RECREATIVO DE JUERGA C1


Jornada 10

Data Equip Local RESULTATS Equip Visitant CAMP
13/12/2021 22:30 PESCADERÍA MORENO DORADO 6 - 4 MAREA BURGUNDY C1
13/12/2021 22:30 RECREATIVO DE JUERGA 5 - 5 ALADINO DE MURCIA C2
14/12/2021 21:30 RACHETS F.C. 2 - 4 BOTES C1
14/12/2021 22:30 RACING MÉCÉNNÉ 1 - 7 XANCLETA F.C. C2
15/12/2021 21:30 TXICOS 9 - 2 MATCH&BRATS C2
15/12/2021 22:30 ZENNITH F.C. 3 - 6 JAGGER TEAM C1
16/12/2021 21:30 TC PROJECT 7 - 8 PILOTAIRES C2
31/01/2022 22:30 THE VILLANS 3 - 5 ATLÉTICO BADALONA C2


Jornada 11

Data Equip Local RESULTATS Equip Visitant CAMP
20/12/2021 22:30 BOTES 8 - 5 PESCADERÍA MORENO DORADO C1
21/12/2021 21:30 ALADINO DE MURCIA 6 - 6 RACHETS F.C. C1
23/12/2021 21:30 MATCH&BRATS 3 - 2 ZENNITH F.C. C2
01/02/2022 21:30 XANCLETA F.C. 6 - 2 MAREA BURGUNDY C1
03/02/2022 21:30 RACING MÉCÉNNÉ 3 - 5 TC PROJECT C1
07/02/2022 21:30 ATLÉTICO BADALONA 5 - 4 RECREATIVO DE JUERGA C2
09/02/2022 21:30 JAGGER TEAM 2 - 5 THE VILLANS C1
09/02/2022 21:30 PILOTAIRES 10 - 7 TXICOS C2


Jornada 12

Data Equip Local RESULTATS Equip Visitant CAMP
30/12/2021 22:30 TXICOS 4 - 6 RACING MÉCÉNNÉ C1
31/01/2022 21:30 RECREATIVO DE JUERGA 8 - 2 JAGGER TEAM C1
31/01/2022 22:30 PESCADERÍA MORENO DORADO 3 - 1 ALADINO DE MURCIA C1
02/02/2022 21:30 THE VILLANS 7 - 1 MATCH&BRATS C1
02/02/2022 21:30 RACHETS F.C. 2 - 4 ATLÉTICO BADALONA C2
03/02/2022 21:30 ZENNITH F.C. 3 - 9 PILOTAIRES C2
08/02/2022 21:30 TC PROJECT 3 - 0 XANCLETA F.C. C1
09/02/2022 22:30 MAREA BURGUNDY 5 - 10 BOTES C1


Jornada 13

Data Equip Local RESULTATS Equip Visitant CAMP
10/01/2022 21:30 ATLÉTICO BADALONA 4 - 2 PESCADERÍA MORENO DORADO C1
10/01/2022 21:30 MATCH&BRATS 2 - 10 RECREATIVO DE JUERGA C2
11/01/2022 21:30 XANCLETA F.C. 4 - 7 BOTES C1
11/01/2022 22:30 JAGGER TEAM 6 - 6 RACHETS F.C. C1
12/01/2022 22:30 RACING MÉCÉNNÉ 2 - 5 ZENNITH F.C. C1
13/01/2022 21:30 TC PROJECT 4 - 7 TXICOS C1
13/01/2022 22:30 ALADINO DE MURCIA 4 - 0 MAREA BURGUNDY C2
07/02/2022 22:30 PILOTAIRES 5 - 6 THE VILLANS C1


Jornada 14

Data Equip Local RESULTATS Equip Visitant CAMP
17/01/2022 22:30 RECREATIVO DE JUERGA 3 - 11 PILOTAIRES C1
18/01/2022 21:30 XANCLETA F.C. 3 - 8 TXICOS C1
19/01/2022 21:30 THE VILLANS 2 - 2 RACING MÉCÉNNÉ C1
19/01/2022 21:30 MAREA BURGUNDY 3 - 5 ATLÉTICO BADALONA C2
20/01/2022 21:30 BOTES 6 - 2 ALADINO DE MURCIA C2
20/01/2022 22:30 ZENNITH F.C. 4 - 1 TC PROJECT C2
20/01/2022 22:30 RACHETS F.C. 9 - 2 MATCH&BRATS C1
07/02/2022 21:30 PESCADERÍA MORENO DORADO 5 - 3 JAGGER TEAM C1


Jornada 15

Data Equip Local RESULTATS Equip Visitant CAMP
24/01/2022 21:30 MATCH&BRATS 0 - 3 PESCADERÍA MORENO DORADO C1
25/01/2022 21:30 TXICOS 6 - 3 ZENNITH F.C. C1
25/01/2022 22:30 JAGGER TEAM 7 - 2 MAREA BURGUNDY C1
25/01/2022 22:30 ALADINO DE MURCIA 6 - 5 XANCLETA F.C. C2
26/01/2022 21:30 PILOTAIRES 7 - 1 RACHETS F.C. C1
26/01/2022 21:30 ATLÉTICO BADALONA 4 - 4 BOTES C2
27/01/2022 21:30 TC PROJECT 2 - 3 THE VILLANS C1
27/01/2022 21:30 RACING MÉCÉNNÉ 4 - 3 RECREATIVO DE JUERGA C2



SEGONA DIVISIÓ


Classificació

Calendari


Crta. Bellaterra km 5,10 · 08205 Sabadell- Barcelona
Telf.: 93 721 51 54 · Mòbil: 639 527 560
Nota Legal · Mapa web · Política de cookies . Web Anunzia