SEGONA DIVISIÓ LLIGA DEL CERCLE

Competicions > Lliga de futbol a Sabadell


Calendari


Jornada 01

Data Equip Local RESULTATS Equip Visitant CAMP
DESCANSA 2 Jager Team
07/10/2019 00:00 XANCLETA F.C 8 - 2 Marea Burgunty C1
07/10/2019 21:30 Botes 10 - 5 Pilotaires C1
07/10/2019 22:30 Randy's FC 6 - 1 TERRASSA SAINT KNUT C2
08/10/2019 22:30 VODKA JUNIORS 7 - 2 MATCH&BRATS C1
10/10/2019 22:30 ASTON BIRRA 4 - 2 Estruch C2


Jornada 02

Data Equip Local RESULTATS Equip Visitant CAMP
MATCH&BRATS DESCANSA 2
14/10/2019 21:30 Marea Burgunty 1 - 5 Randy's FC C2
15/10/2019 21:30 Jager Team 2 - 4 XANCLETA F.C C1
02/12/2019 21:30 TERRASSA SAINT KNUT Botes C1
02/12/2019 22:30 Pilotaires ASTON BIRRA C1
03/12/2019 21:30 Estruch VODKA JUNIORS C1


Jornada 03

Data Equip Local RESULTATS Equip Visitant CAMP
VODKA JUNIORS DESCANSA 2
21/10/2019 22:30 XANCLETA F.C 14 - 1 MATCH&BRATS C2
21/10/2019 22:30 ASTON BIRRA 3 - 5 TERRASSA SAINT KNUT C1
22/10/2019 21:30 Randy's FC 0 - 2 Jager Team C1
24/10/2019 22:30 Estruch 5 - 5 Pilotaires C2
04/12/2019 21:30 Botes Marea Burgunty C1


Jornada 04

Data Equip Local RESULTATS Equip Visitant CAMP
DESCANSA 2 XANCLETA F.C
28/10/2019 21:30 Jager Team 4 - 4 Botes C1
28/10/2019 22:30 Pilotaires 7 - 6 VODKA JUNIORS C2
30/10/2019 21:30 TERRASSA SAINT KNUT 6 - 8 Estruch C2
30/10/2019 21:30 MATCH&BRATS 2 - 5 Randy's FC C1
30/10/2019 22:30 Marea Burgunty 2 - 4 ASTON BIRRA C1


Jornada 05

Data Equip Local RESULTATS Equip Visitant CAMP
Randy's FC DESCANSA 2
06/11/2019 21:30 Botes 9 - 1 MATCH&BRATS C1
06/11/2019 22:30 ASTON BIRRA 4 - 6 Jager Team C1
07/11/2019 22:30 VODKA JUNIORS 1 - 5 XANCLETA F.C C2
26/11/2019 22:30 Estruch 4 - 1 Marea Burgunty C2
04/12/2019 21:30 Pilotaires TERRASSA SAINT KNUT C2


Jornada 06

Data Equip Local RESULTATS Equip Visitant CAMP
DESCANSA 2 Botes
11/11/2019 22:30 MATCH&BRATS 1 - 6 ASTON BIRRA C2
12/11/2019 21:30 XANCLETA F.C 8 - 0 Randy's FC C2
14/11/2019 21:30 Marea Burgunty 1 - 3 Pilotaires C1
14/11/2019 22:30 Jager Team 2 - 1 Estruch C1
14/11/2019 22:30 TERRASSA SAINT KNUT 3 - 6 VODKA JUNIORS C2


Jornada 07

Data Equip Local RESULTATS Equip Visitant CAMP
ASTON BIRRA DESCANSA 2
19/11/2019 21:30 VODKA JUNIORS 8 - 5 Randy's FC C1
19/11/2019 21:30 Pilotaires 1 - 4 Jager Team C2
19/11/2019 22:30 TERRASSA SAINT KNUT 8 - 2 Marea Burgunty C1
21/11/2019 21:30 Estruch 9 - 0 MATCH&BRATS C1
21/11/2019 21:30 Botes 2 - 8 XANCLETA F.C C2


Jornada 08

Data Equip Local RESULTATS Equip Visitant CAMP
DESCANSA 2 Estruch
25/11/2019 21:30 Randy's FC 4 - 10 Botes C1
26/11/2019 21:30 MATCH&BRATS 3 - 5 Pilotaires C2
28/11/2019 21:30 Marea Burgunty 8 - 8 VODKA JUNIORS C1
28/11/2019 22:30 Jager Team 3 - 1 TERRASSA SAINT KNUT C2
28/11/2019 22:30 XANCLETA F.C 6 - 3 ASTON BIRRA C1


Jornada 09

Data Equip Local RESULTATS Equip Visitant CAMP
Pilotaires DESCANSA 2
11/12/2019 21:30 Estruch XANCLETA F.C C1
11/12/2019 21:30 TERRASSA SAINT KNUT MATCH&BRATS C2
11/12/2019 22:30 ASTON BIRRA Randy's FC C2
12/12/2019 21:30 VODKA JUNIORS Botes C1
12/12/2019 22:30 Marea Burgunty Jager Team C2


Jornada 10

Data Equip Local RESULTATS Equip Visitant CAMP
DESCANSA 2 TERRASSA SAINT KNUT
16/12/2019 21:30 Randy's FC Estruch C2
17/12/2019 21:30 XANCLETA F.C Pilotaires C2
17/12/2019 21:30 VODKA JUNIORS Jager Team C1
17/12/2019 22:30 MATCH&BRATS Marea Burgunty C1
17/12/2019 22:30 Botes ASTON BIRRA C2


Jornada 11

Data Equip Local RESULTATS Equip Visitant CAMP
Estruch Botes
Pilotaires Randy's FC
TERRASSA SAINT KNUT XANCLETA F.C
Marea Burgunty DESCANSA 2
Jager Team MATCH&BRATS
ASTON BIRRA VODKA JUNIORS



SEGONA DIVISIÓ LLIGA DEL CERCLE


Classificació

Calendari


Crta. Bellaterra km 5,10 · 08205 Sabadell- Barcelona
Telf.: 93 721 51 54 · Mòbil: 639 527 560
Nota Legal · Mapa web · Política de cookies . Web Anunzia