PRIMERA DIVISIÓ LLIGA DEL CERCLE II

Competicions > Lliga de futbol a Sabadell


Calendari


Jornada 01

Data Equip Local RESULTATS Equip Visitant CAMP
DESCANSA 1 L'ultim que tanqui
18/03/2019 21:30 Botes 1 - 2 CB Otro Mas C2
18/03/2019 21:30 Loro Charly 11 - 9 Recreativo de Juerga C1
18/03/2019 22:30 Güebah team 4 - 5 TC Project C1
19/03/2019 21:30 Txicos 2 - 11 Ukelele C1
21/03/2019 22:30 Un Sentimiento 12 - 4 Vallès Tropical C1


Jornada 02

Data Equip Local RESULTATS Equip Visitant CAMP
Recreativo de Juerga DESCANSA 1
25/03/2019 21:30 Ukelele 2 - 6 Loro Charly C1
25/03/2019 22:30 TC Project 4 - 4 Botes C1
26/03/2019 21:30 Vallès Tropical 5 - 6 Txicos C1
28/03/2019 22:30 L'ultim que tanqui 0 - 3 Güebah team C2
28/03/2019 22:30 CB Otro Mas 0 - 4 Un Sentimiento C1


Jornada 03

Data Equip Local RESULTATS Equip Visitant CAMP
DESCANSA 1 Ukelele
01/04/2019 21:30 Botes 2 - 1 L'ultim que tanqui C1
01/04/2019 22:30 CB Otro Mas 13 - 5 TC Project C2
29/04/2019 21:30 Loro Charly 6 - 5 Vallès Tropical C2
10/06/2019 22:30 Güebah team 4 - 6 Recreativo de Juerga C2
27/06/2019 22:30 Un Sentimiento Txicos C1


Jornada 04

Data Equip Local RESULTATS Equip Visitant CAMP
Vallès Tropical DESCANSA 1
08/04/2019 21:30 Recreativo de Juerga 5 - 5 Botes C1
08/04/2019 22:30 TC Project 6 - 6 Un Sentimiento C1
11/04/2019 21:30 L'ultim que tanqui 3 - 0 CB Otro Mas C1
29/04/2019 22:30 Ukelele 5 - 6 Güebah team C1
13/06/2019 21:30 Txicos 3 - 4 Loro Charly C1


Jornada 05

Data Equip Local RESULTATS Equip Visitant CAMP
DESCANSA 1 Txicos
15/04/2019 21:30 Botes 6 - 4 Ukelele C1
15/04/2019 22:30 Un Sentimiento 8 - 8 Loro Charly C2
29/04/2019 21:30 TC Project 3 - 4 L'ultim que tanqui C1
02/05/2019 22:30 CB Otro Mas 2 - 3 Recreativo de Juerga C2
16/05/2019 22:30 Güebah team 5 - 2 Vallès Tropical C2


Jornada 06

Data Equip Local RESULTATS Equip Visitant CAMP
Loro Charly DESCANSA 1
24/04/2019 21:30 Vallès Tropical 4 - 2 Botes C1
25/04/2019 22:30 L'ultim que tanqui 4 - 9 Un Sentimiento C2
08/05/2019 22:30 Ukelele 7 - 3 CB Otro Mas C1
25/06/2019 21:30 Recreativo de Juerga TC Project C2
04/07/2019 22:30 Txicos Güebah team C1


Jornada 07

Data Equip Local RESULTATS Equip Visitant CAMP
Un Sentimiento DESCANSA 1
CB Otro Mas 2 - 3 Vallès Tropical
06/05/2019 21:30 TC Project 4 - 6 Ukelele C2
06/05/2019 21:30 L'ultim que tanqui 2 - 2 Recreativo de Juerga C1
08/05/2019 21:30 Botes 2 - 7 Txicos C1
27/06/2019 22:30 Güebah team Loro Charly C2


Jornada 08

Data Equip Local RESULTATS Equip Visitant CAMP
DESCANSA 1 Güebah team
13/05/2019 21:30 Loro Charly 7 - 2 Botes C1
14/05/2019 21:30 Ukelele 2 - 1 L'ultim que tanqui C1
14/05/2019 22:30 Recreativo de Juerga 4 - 8 Un Sentimiento C1
16/05/2019 22:30 Txicos 2 - 2 CB Otro Mas C1
10/06/2019 21:30 Vallès Tropical 5 - 1 TC Project C2


Jornada 09

Data Equip Local RESULTATS Equip Visitant CAMP
Botes DESCANSA 1
21/05/2019 21:30 Recreativo de Juerga 2 - 4 Ukelele C1
21/05/2019 22:30 L'ultim que tanqui 1 - 6 Vallès Tropical C1
23/05/2019 22:30 Un Sentimiento 5 - 4 Güebah team C1
10/06/2019 21:30 CB Otro Mas 3 - 9 Loro Charly C1
01/07/2019 21:30 TC Project Txicos C1


Jornada 10

Data Equip Local RESULTATS Equip Visitant CAMP
DESCANSA 1 CB Otro Mas
27/05/2019 21:30 Loro Charly 7 - 1 TC Project C2
27/05/2019 21:30 Güebah team 5 - 5 Botes C1
28/05/2019 22:30 Vallès Tropical 4 - 4 Recreativo de Juerga C1
13/06/2019 22:30 Un Sentimiento 8 - 9 Ukelele C1
25/06/2019 21:30 Txicos L'ultim que tanqui C1


Jornada 11

Data Equip Local RESULTATS Equip Visitant CAMP
TC Project DESCANSA 1
03/06/2019 21:30 Ukelele 2 - 2 Vallès Tropical C1
04/06/2019 21:30 Recreativo de Juerga 1 - 5 Txicos C1
04/06/2019 22:30 CB Otro Mas 2 - 6 Güebah team C1
06/06/2019 22:30 Botes 3 - 7 Un Sentimiento C1
04/07/2019 21:30 L'ultim que tanqui Loro Charly C1



PRIMERA DIVISIÓ LLIGA DEL CERCLE II


Classificació

Calendari


Crta. Bellaterra km 5,10 · 08205 Sabadell- Barcelona
Telf.: 93 721 51 54 · Mòbil: 639 527 560
Nota Legal · Mapa web · Política de cookies . Web Anunzia