TERCERA DIVISIÓ LLIGA DEL CERCLE

Competicions > Lliga de futbol a Sabadell


Calendari


Jornada 01

Data Equip Local RESULTATS Equip Visitant CAMP
11/10/2017 21:30 Estruch 6 - 9 Frenahaybaçhe C1
11/10/2017 22:30 Cervecería Industrial 1 - 6 CB Otro Mas C2
11/10/2017 22:30 Recreativo de Juerga 4 - 5 Vecchia Signora C2
16/10/2017 21:30 Marea Burgunty 7 - 3 Pilotaires C1
16/10/2017 22:30 Glands Membres 7 - 4 Jager Team C1


Jornada 02

Data Equip Local RESULTATS Equip Visitant CAMP
17/10/2017 21:30 Frenahaybaçhe 8 - 3 Cervecería Industrial C1
19/10/2017 22:30 CB Otro Mas 1 - 2 Recreativo de Juerga C2
23/10/2017 21:30 Pilotaires 1 - 6 Glands Membres C2
06/11/2017 22:30 Vecchia Signora 10 - 4 Marea Burgunty C1
09/11/2017 22:30 Jager Team 9 - 3 Estruch C2


Jornada 03

Data Equip Local RESULTATS Equip Visitant CAMP
24/10/2017 21:30 CB Otro Mas 4 - 4 Frenahaybaçhe C2
24/10/2017 22:30 Recreativo de Juerga 2 - 3 Marea Burgunty C2
26/10/2017 21:30 Cervecería Industrial 4 - 6 Jager Team C1
26/10/2017 21:30 Glands Membres 4 - 6 Vecchia Signora C2
02/11/2017 22:30 Estruch 4 - 4 Pilotaires C1


Jornada 04

Data Equip Local RESULTATS Equip Visitant CAMP
30/10/2017 22:30 Vecchia Signora 9 - 1 Estruch C2
02/11/2017 21:30 Frenahaybaçhe 6 - 3 Recreativo de Juerga C1
08/11/2017 22:30 Marea Burgunty 4 - 2 Glands Membres C1
09/11/2017 21:30 Pilotaires 2 - 3 Cervecería Industrial C2
14/11/2017 22:30 Jager Team CB Otro Mas C2


Jornada 05

Data Equip Local RESULTATS Equip Visitant CAMP
13/11/2017 21:30 Cervecería Industrial Vecchia Signora C1
13/11/2017 22:30 Frenahaybaçhe Jager Team C1
14/11/2017 22:30 Estruch Marea Burgunty C1
15/11/2017 21:30 Recreativo de Juerga Glands Membres C2
16/11/2017 21:30 CB Otro Mas Pilotaires C2


Jornada 06

Data Equip Local RESULTATS Equip Visitant CAMP
20/11/2017 21:30 Vecchia Signora CB Otro Mas C1
20/11/2017 22:30 Pilotaires Frenahaybaçhe C2
22/11/2017 22:30 Jager Team Recreativo de Juerga C2
22/11/2017 22:30 Marea Burgunty Cervecería Industrial C1
23/11/2017 22:30 Glands Membres Estruch C2


Jornada 07

Data Equip Local RESULTATS Equip Visitant CAMP
27/11/2017 21:30 Cervecería Industrial Glands Membres C2
28/11/2017 21:30 Frenahaybaçhe Vecchia Signora C1
29/11/2017 21:30 Recreativo de Juerga Estruch C2
30/11/2017 21:30 CB Otro Mas Marea Burgunty C1
30/11/2017 21:30 Jager Team Pilotaires C2


Jornada 08

Data Equip Local RESULTATS Equip Visitant CAMP
Estruch Cervecería Industrial
Glands Membres CB Otro Mas
Marea Burgunty Frenahaybaçhe
Vecchia Signora Jager Team
Recreativo de Juerga Pilotaires


Jornada 09

Data Equip Local RESULTATS Equip Visitant CAMP
Pilotaires Vecchia Signora
Jager Team Marea Burgunty
Frenahaybaçhe Glands Membres
CB Otro Mas Estruch
Cervecería Industrial Recreativo de Juerga



TERCERA DIVISIÓ LLIGA DEL CERCLE


Classificació

Calendari


Crta. Bellaterra km 5,10 · 08205 Sabadell- Barcelona
Telf.: 93 721 51 54 · Mòbil: 639 527 560
Nota Legal · Mapa web · Política de cookies . Web Anunzia