SEGONA DIVISIÓ LLIGA DEL CERCLE

Competicions > Lliga de futbol a Sabadell


Calendari


Jornada 01

Data Equip Local RESULTATS Equip Visitant CAMP
10/10/2017 22:30 Dream Team 3 - 4 El Barista F.C. C2
11/10/2017 21:30 Vallès Tropical 13 - 1 Te connectivity C1
16/10/2017 21:30 Botes 6 - 7 Cercle Sabadellès 1856 C2
07/11/2017 21:30 Ukelele 5 - 0 L'ultim que tanqui C2
27/11/2017 22:30 Instalaciones Ferrera Güebah team C2


Jornada 02

Data Equip Local RESULTATS Equip Visitant CAMP
16/10/2017 22:30 Güebah team 2 - 5 Dream Team C2
19/10/2017 21:30 L'ultim que tanqui 3 - 6 Instalaciones Ferrera C1
23/10/2017 21:30 Cercle Sabadellès 1856 3 - 6 Vallès Tropical C1
25/10/2017 21:30 El Barista F.C. 8 - 6 Botes C1
08/11/2017 21:30 Te connectivity 1 - 4 Ukelele C2


Jornada 03

Data Equip Local RESULTATS Equip Visitant CAMP
25/10/2017 21:30 Instalaciones Ferrera 11 - 6 Te connectivity C2
26/10/2017 22:30 Vallès Tropical 7 - 5 Ukelele C1
26/10/2017 22:30 Dream Team 9 - 1 L'ultim que tanqui C2
30/10/2017 21:30 Cercle Sabadellès 1856 4 - 2 El Barista F.C. C1
30/10/2017 22:30 Botes 3 - 4 Güebah team C1


Jornada 04

Data Equip Local RESULTATS Equip Visitant CAMP
31/10/2017 22:30 Ukelele Instalaciones Ferrera C1
06/11/2017 21:30 Güebah team 2 - 6 Cercle Sabadellès 1856 C1
07/11/2017 21:30 El Barista F.C. 4 - 6 Vallès Tropical C1
09/11/2017 21:30 L'ultim que tanqui 1 - 6 Botes C1
16/11/2017 22:30 Te connectivity Dream Team C2


Jornada 05

Data Equip Local RESULTATS Equip Visitant CAMP
13/11/2017 21:30 Cercle Sabadellès 1856 L'ultim que tanqui C2
13/11/2017 22:30 Dream Team Ukelele C2
14/11/2017 21:30 Botes Te connectivity C1
14/11/2017 21:30 El Barista F.C. Güebah team C2
15/11/2017 22:30 Vallès Tropical Instalaciones Ferrera C2


Jornada 06

Data Equip Local RESULTATS Equip Visitant CAMP
20/11/2017 21:30 Te connectivity Cercle Sabadellès 1856 C2
21/11/2017 21:30 L'ultim que tanqui El Barista F.C. C1
21/11/2017 21:30 Instalaciones Ferrera Dream Team C1
23/11/2017 21:30 Ukelele Botes C1
23/11/2017 22:30 Güebah team Vallès Tropical C1


Jornada 07

Data Equip Local RESULTATS Equip Visitant CAMP
27/11/2017 21:30 Cercle Sabadellès 1856 Ukelele C1
28/11/2017 21:30 Vallès Tropical Dream Team C2
29/11/2017 21:30 Botes Instalaciones Ferrera C1
29/11/2017 22:30 El Barista F.C. Te connectivity C1
30/11/2017 22:30 Güebah team L'ultim que tanqui C1


Jornada 08

Data Equip Local RESULTATS Equip Visitant CAMP
Dream Team Botes
Instalaciones Ferrera Cercle Sabadellès 1856
Ukelele El Barista F.C.
Te connectivity Güebah team
Vallès Tropical L'ultim que tanqui


Jornada 09

Data Equip Local RESULTATS Equip Visitant CAMP
L'ultim que tanqui Te connectivity
Güebah team Ukelele
El Barista F.C. Instalaciones Ferrera
Cercle Sabadellès 1856 Dream Team
Botes Vallès Tropical



SEGONA DIVISIÓ LLIGA DEL CERCLE


Classificació

Calendari


Crta. Bellaterra km 5,10 · 08205 Sabadell- Barcelona
Telf.: 93 721 51 54 · Mòbil: 639 527 560
Nota Legal · Mapa web · Política de cookies . Web Anunzia