La lliga



Des del Cercle Sabadellès 1856 organitzem la Lliga Nocturna de Futbol. Una lliga d’adults amb quatre divisions i 48 equips que es juga en un espai immillorable com són les instal·lacions del Club. La Lliga del Cercle s’ha convertit en la competició de referència a la comarca, amb un gran ambient i grans avantatges pels nostres jugadors.

Si t’agrada el futbol, aquesta és la teva lliga!

Inscripcions



Vols jugar a la Lliga del Cercle?
Si estàs interessat a apuntar al teu equip a la Lliga del Cercle o vols rebre més informació, fes clic aquí.


Partits de la setmana



CAMP DILLUNS
20/03/2017
DIMARTS
21/03/2017
DIMECRES
22/03/2017
DIJOUS
23/03/2017
DIVENDRES
24/03/2017
20.30 Hores C1 Botes 2
Jager Team 4
Ukelele
Güebah team
C2 El Barista F.C. 4
Soccer Trotters 5

21.30 Hores C1 Frenahaybachè FC 3
Atipat 2
Mazingher United 2
Txicos 4
Serdus F.C.
Apuntmissatgers.cat
La banda del patio
Los Califas
C2 Llunatik FC 5
Cerveceria Industrial 3
HC team 3
Zurrapa 1
Joan Sport
Un sentimiento
Estruch
Col·legi advocats sbd

22.30 Hores C1 The josephine's 6
New Ordem 11
GraellaFlex 5
Auto Ballester 3
L'ultim que tanqui
Dream Team
TE Conectivity
Louis Vuitton
C2 Pes legends 2
Gapsa 4
Zona desarrollo 7
Projecte Manhattan 6
Facilidades Defensivas
Vengadores F.C.
Pilotaires
Huayi



Dilluns 20/03/2017
HORA CAMP PARTITS
20.30 H. C1
C2

21.30 H. C1 Frenahaybachè FC-Atipat Projecte Manhattan[-Joan Sport]
C2 Llunatik FC-Cerveceria Industrial Un sentimiento[-Projecte Manhattan]

22.30 H. C1 The josephine's-New Ordem Apuntmissatgers.cat[-HC team]
C2 Pes legends-Gapsa Joan Sport[-Zona desarrollo]

Dimarts 21/03/2017
HORA CAMP PARTITS
20.30 H. C1 Botes-Jager Team Joan Sport[-Zona desarrollo]
C2 El Barista F.C.-Soccer Trotters Zona desarrollo[-Un sentimiento]

21.30 H. C1 Mazingher United-Txicos Joan Sport[-Zona desarrollo]
C2 HC team-Zurrapa Projecte Manhattan[-Vengadores F.C.]

22.30 H. C1 GraellaFlex-Auto Ballester Un sentimiento[-Projecte Manhattan]
C2 Zona desarrollo-Projecte Manhattan GraellaFlex[-Apuntmissatgers.cat]

Dimecres 22/03/2017
HORA CAMP PARTITS
20.30 H. C1 Ukelele-Güebah team [-]
C2

21.30 H. C1 Serdus F.C.-Apuntmissatgers.cat [-]
C2 Joan Sport-Un sentimiento [-]

22.30 H. C1 L'ultim que tanqui-Dream Team [-]
C2 Facilidades Defensivas-Vengadores F.C. [-]

Dijous 23/03/2017
HORA CAMP PARTITS
20.30 H. C1
C2

21.30 H. C1 La banda del patio-Los Califas [-]
C2 Estruch-Col·legi advocats sbd [-]

22.30 H. C1 TE Conectivity-Louis Vuitton [-]
C2 Pilotaires-Huayi [-]

Divendres 24/03/2017
HORA CAMP PARTITS
20.30 H. C1
C2

21.30 H. C1
C2

22.30 H. C1
C2




Competicions

Lligues de fútbol 7



PRIMERA DIVISIÓ GRUP SUPERWAGEN


Classificació

Calendari

SEGONA DIVISIÓ GRUP BENITO


Classificació

Calendari

TERCERA DIVISIÓ GRUP BOCCA


Classificació

Calendari

QUARTA GRUP FUTBOL SALUT


Classificació

Calendari



Instagram

Lligues de fútbol 7



@lliga_del_cercle


Crta. Bellaterra km 5,10 · 08205 Sabadell- Barcelona
Telf.: 93 721 51 54 · Mòbil: 639 527 560
Nota Legal · Mapa web · Política de cookies . Web Anunzia